Kızıltepe Yeni Mahalle’de asfalt çalışması başladı

İlçe merkezinde başlattığı yol çalışmalarına tam kapanma döneminde devam Kızıltepe Belediyesi, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Yeni Mahalle’de asfalt çalışmalarına başladı. Kızıltepe Belediyesi’nin asfalt serim çalışmaları Yeni Mahalle 507 ve 510. Sokakta devam ediyor. İlk olarak Yeni Mahallede asfalt çalışmalarına başlayan Kızıltepe Belediyesi, ardından Koçhisar Mahallesi ve Tepebaşı Mahallesinde çalışmalarını yürütecek. Kaymakam Belediye Başkan Vekili Hüseyin […]

Kızıltepe Yeni Mahalle’de asfalt çalışması başladı
Kızıltepe Yeni Mahalle’de asfalt çalışması başladı
Selman Güneş
  • Yayınlanma14 Mayıs 2021 18:37

İlçe merkezinde başlattığı yol çalışmalarına tam kapanma döneminde devam Kızıltepe Belediyesi, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Yeni Mahalle’de asfalt çalışmalarına başladı.

Kızıltepe Belediyesi’nin asfalt serim çalışmaları Yeni Mahalle 507 ve 510. Sokakta devam ediyor. İlk olarak Yeni Mahallede asfalt çalışmalarına başlayan Kızıltepe Belediyesi, ardından Koçhisar Mahallesi ve Tepebaşı Mahallesinde çalışmalarını yürütecek.

Kaymakam Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ise bayram mesaisine yol çalışmalarını inceleyerek devam etti.

Koçhisar Mahallesi 321 ve 323. Sokak, Tepebaşı Mahallesi 656, 659, 657 ve 660. Sokak ile Ersoylu Caddesinde de asfaltlama çalışmaları gerçekleştirilecek.