Kızıltepe Ulu Camii’nde bayram namazı eda edildi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde vatandaşlar Ramazan Bayramı namazı için Ulu Camii’ne akın etti. Namazdan sonra vatandaşlar camide bayramlaştı.  Kızıltepe’de vatandaşlar Ramazan Bayramı için  Ulu Camii’nde bir araya geldi. Genci, yaşlısı, çocuk birçok vatandaş sabahın erken saatinde camiye akın etti. Tekbirler getirildi. Bayram namazının akabinde bayramlaşan cemaatin neşesi yüzlerine yansıdı.  Kızıltepe İlçe Vaizi Kemal Kahraman, birlik ve beraberlik […]

Kızıltepe Ulu Camii’nde bayram namazı eda edildi
Kızıltepe Ulu Camii’nde bayram namazı eda edildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Mayıs 2022 06:48

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde vatandaşlar Ramazan Bayramı namazı için Ulu Camii’ne akın etti. Namazdan sonra vatandaşlar camide bayramlaştı. 


Kızıltepe’de vatandaşlar Ramazan Bayramı için  Ulu Camii’nde bir araya geldi. Genci, yaşlısı, çocuk birçok vatandaş sabahın erken saatinde camiye akın etti. Tekbirler getirildi. Bayram namazının akabinde bayramlaşan cemaatin neşesi yüzlerine yansıdı. 

Kızıltepe İlçe Vaizi Kemal Kahraman, birlik ve beraberlik mesajı verdi. “Allah bütün oruçlarımızı ve namazlarımızı kabul etsin inşallah. Bugün bayram günü bugün keyif günü ve güzelliğin günüdür. Bütün Müslümanların bayramı mübarek olsun.  Bu bayramlar kardeşlik ve barışın sebebi olsun.” dedi.