Kızıltepe polisi sınav giriş belgesini kaybeden adayın imdadına koştu

MARDİN- Kızıltepe ilçesinde polis ekipleri KPSS  giriş belgesini kaybeden Tahir Köz isimli vatandaşa önce emniyetten belgeyi çıkardı sonra zırhlı polis aracıyla sınava gireceği okula yetiştirdi. Kızıltepe’de polis ekipleri, Kamu Personeli Seçme Sınavı Ortaöğretim’e (2020-KPSS Ortaöğretim) girecek olan Tahir Köz isimli şahsı sınava yetiştirmek için  seferber oldu. Edinilen bilgiye göre, 09.20 sıralarında   Mezopotamya Mahallesi Hacı Hasan […]

Kızıltepe polisi sınav giriş belgesini kaybeden adayın imdadına koştu
Kızıltepe polisi sınav giriş belgesini kaybeden adayın imdadına koştu
Selman Güneş
  • Yayınlanma22 Kasım 2020 14:38
  • Güncelleme22 Kasım 2020 15:21

MARDİN- Kızıltepe ilçesinde polis ekipleri KPSS  giriş belgesini kaybeden Tahir Köz isimli vatandaşa önce emniyetten belgeyi çıkardı sonra zırhlı polis aracıyla sınava gireceği okula yetiştirdi.

Kızıltepe’de polis ekipleri, Kamu Personeli Seçme Sınavı Ortaöğretim’e (2020-KPSS Ortaöğretim) girecek olan Tahir Köz isimli şahsı sınava yetiştirmek için  seferber oldu.

Edinilen bilgiye göre, 09.20 sıralarında   Mezopotamya Mahallesi Hacı Hasan Caddesi üzerinde Tahir Köz isimli sınav adayı kendisinin KPSS’ye gireceğini ancak sınav giriş belgesini kaybettiğini ve sınava geç kaldığını polis ekiplerine bildirdi. Ekipler, aday ile birlikte Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçerek Köz’e sınav giriş belgesi çıkardı.   Ardından adayı zırhlı polis aracıyla sınava gireceği Mezopotamya Anadolu Lisesine kadar götürdü.