Kızıltepe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar basın mensupları ile bir araya geldi

MARDİN-Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar, görevine başlamasının ardından çeşitli ziyaretlerinin sürdürürken bir yandan da projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor.Kahvaltılı basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kızıltepe burada yaptığı açıklamada, kısa sürede yüz yüze eğitime geçeceklerini […]

Kızıltepe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar basın mensupları ile bir araya geldi
Kızıltepe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar basın mensupları ile bir araya geldi
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Eylül 2021 15:26

MARDİN-Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar, görevine başlamasının ardından çeşitli ziyaretlerinin sürdürürken bir yandan da projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor.
Kahvaltılı basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kızıltepe burada yaptığı açıklamada, kısa sürede yüz yüze eğitime geçeceklerini söyledi.
Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar sınavda başarılı olan öğrencileri,velileri ve okul idarecilerini de bu güzel başarılarından dolayı tebrik etti.

Yüz yüze eğitim öncesi hazırlık yaptıklarını belirten Dündar;” Yaklaşık beş aydır Ülkemizin en güzel ilçelerinden birisi olan Kızıltepe’de İlçe milli eğitim müdürü olarak görev yapıyorum. İlçemizdeki tüm öğrencilerimizin en iyi eğitimi alabilmeleri için başta güzide basınımız olmak üzere her kesimin desteğine ihtiyacımız var.Siz değerli basın mensuplarıyla koordineli bir şekilde ilçemize hizmet vermek istiyoruz. Çalışmalarımızdan sizi haberdar etmek istiyoruz. Sizin de bizlere destek olacağınıza gönülden inanıyoruz. Yapacağımız çalışmalardan siz değerli basın mensuplarının desteklerini bekliyoruz. Kızıltepe ‘yi eğitim anlamında bir üst mertebeye çıkartmayı hedefliyoruz. Bütün okullarımızda yüz yüze eğitime geçtik.Tüm hazırlıklarımızı yapmış durumdayız. Okul ve kurumlarımız hijyen yönünden öğrencilerimize ev sahipliği yapma noktasında bütün çalışanlarıyla işlemlerini tamamladılar. Tabi biz şunu da istiyoruz yani bu salgın konusunda okullarımız etkilenmesin ve bunu veliler ile daha önce paylaştık. Lütfen aşı olmayan velilerimiz varsa, aşılarını yaptırsınlar, çevrelerinde aynı şekilde teşvik etsinler. Sağlıklı bir şekilde güzelce okullarımızı başlatalım ve yüzyüze eğitimi seri bir şekilde devam etsin istiyoruz. Bunla ilgili biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstermeye devam edeceğiz. ” dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlanmasının ardından yeni eğitim öğretim yılının hayılara vesile olmasını dileyen Dündar, tüm basın mensuplarına katılım sağladıkları için teşekkür etti. Basın buluşması hatıra fotoğrafı çekinerek sona erdi.