Kızıltepe Mardin Masterler yenilgisiz şampiyon oldu

Kızıltepe Mardin Masterler Antalya’da düzenlenen turnuvada gol yemeden yenilgisiz bir şekilde şampiyon şampiyon oldu. Antalya Asteria Kremlin otelde 4 gün boyunda zevkli ve çekişmeli geçen maçlardan sonra finale yükselen Kızıltepe Mardin Masterler 40 ve 50 kategorisinde büyük başarı elde etti.  Finale kalan Kızıltepe temsilcisi rakibi Diyarbakır Şesa Otomotiv takımını   3-0 yenerek şampiyon oldu.  Gol yemeden şampiyon […]

Kızıltepe Mardin Masterler yenilgisiz şampiyon oldu
Kızıltepe Mardin Masterler yenilgisiz şampiyon oldu
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Mayıs 2022 15:42
  • Güncelleme27 Mayıs 2022 15:47

Kızıltepe Mardin Masterler Antalya’da düzenlenen turnuvada gol yemeden yenilgisiz bir şekilde şampiyon şampiyon oldu.


Antalya Asteria Kremlin otelde 4 gün boyunda zevkli ve çekişmeli geçen maçlardan sonra finale yükselen Kızıltepe Mardin Masterler 40 ve 50 kategorisinde büyük başarı elde etti.  Finale kalan Kızıltepe temsilcisi rakibi Diyarbakır Şesa Otomotiv takımını   3-0 yenerek şampiyon oldu. 


Gol yemeden şampiyon oldu


Şampiyonluk sevinci yaşadıklarını ifade eden takım kaptanı Süleyman Kadak, “Bizim açımızdan çok iyi bir turnuva oldu. Çok iyi maçlar çıkardık, toplam da 17 gol atık, kalecimiz turnuva boyunca kalesini golle kapatarak, hiç gol yemedi. Bu da turnuvalarda bir ilktir.  Finalde güçlü rakibimizi iyi bir oyundan sonra 3-0 yenerek şampiyon olduk.  Takım arkadaşlarımı kutluyorum, sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Bize katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Kupayı Kızıltepe’ye armağan ediyoruz.” dedi.