Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kırklareli Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar atandı. Görev Değişimi Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapıldı. Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan Dündar’a çiçek takdim etti. Göreve başlayan Dündar, “Yeni görevimize başladık. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. […]

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti
Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti
Selman Güneş
  • Yayınlanma7 Mayıs 2021 17:11
  • Güncelleme8 Mayıs 2021 07:24

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kırklareli Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar atandı.

Görev Değişimi Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapıldı. Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan Dündar’a çiçek takdim etti.

Göreve başlayan Dündar, “Yeni görevimize başladık. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Kızıltepe’de eğitim adına sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve onurunu yaşıyorum. İlçemizin eğitimine, geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi gelecek hazırlamak istiyoruz. İlçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitim niteliğini artırma amacıyla çalışmalar yapacağız. Çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum.
“Medeniyetin beşiği; hoşgörünün, kardeşliğin, kültürel zenginliğin dünyadaki diğer adı; Kadim Şehir Mardin’imizin ve Mezopotamya’nın Başaklar şehri Kızıltepe’mizde göreve başlamanın haklı gurur ve onurunu yaşamaktayım.” diye konuştu.

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü vekaleten yürüten Ahmet Aslan ise tekrar Atatürk İlkokulu Müdürlüğü görevine geri döndü.

RIŞVAN DÜNDAR KİMDİR?

Kırşehir doğumlu olan Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar evli ve iki çocuk babası. Dündar, daha önce 21 Eylül 2020’de Vize Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanmıştı.