Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi’nde ağır tonajlı araçlar için otopark

Orta Doğu’nun en büyük Hububat ve Ticaret Merkezi’nde ağır tonajlı araçların park ihtiyacının karşılanması için 500 araçlık otoparkı dualarla hizmete girdi. Açışa Kızıltepe Zahireciler Dernek Başkanı Mehmet Şerif Öter, Gazeteci, yazar, Barış Aktivisti Cemil Aydoğan, Mardin Süryani Dili ve Kültürü yaşatma Derneği  Yusuf Beğtaş, zahireci ve nakliyatçı esnaf ve şoförler katıldı. Burada konuşan Mehmet Şerif […]

Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi’nde ağır tonajlı araçlar için otopark
Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi’nde ağır tonajlı araçlar için otopark
Selman Güneş
  • Yayınlanma31 Mayıs 2021 22:41

Orta Doğu’nun en büyük Hububat ve Ticaret Merkezi’nde ağır tonajlı araçların park ihtiyacının karşılanması için 500 araçlık otoparkı dualarla hizmete girdi.

Açışa Kızıltepe Zahireciler Dernek Başkanı Mehmet Şerif Öter, Gazeteci, yazar, Barış Aktivisti Cemil Aydoğan, Mardin Süryani Dili ve Kültürü yaşatma Derneği  Yusuf Beğtaş, zahireci ve nakliyatçı esnaf ve şoförler katıldı.

Burada konuşan Mehmet Şerif Öter, “Şoförlerimizin daha güvenli bir şekilde park etmesi için etrafını ördük. Yakın zamanda son sistem kameralar yerleştireceğiz. Kendilerine banyo ve lavabolar kuruyoruz.. Burada kendilerini daha güvende hissedecekler. Burayı para kazanmak için düşünmedik. Burada park edecek olan araçlar günde kaç defa girişi çıkış yaparsa yapsın sadece 10 TL ödeyecekler.” dedi.

Yapılan dua ve konuşmadan sonra kurdele kesildi. Davetlilere yapılan ikramdan sonra program sona erdi.