Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler’den sokak hayvanlarına mama

MARDİN- Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler,  sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokak hayvanlarının kullanım alanlarına mama bıraktı. Kızıltepe’de Genç Fenerbahçeliler, tribün lideri “Amigo Sefa” lakaplı Sefa Kalya’nın ölüm yıl dönümü vesilesiyle bir dizi program yapan  Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler, sokak hayvanları için park ve ağaç diplerine mama bıraktı.  Tribün lideri “Amigo Sefa” lakaplı Sefa Kalya’yı tekrar anan Kızıltepe Genç […]

Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler’den sokak hayvanlarına mama
Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler’den sokak hayvanlarına mama
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Ocak 2021 16:41
  • Güncelleme6 Ocak 2021 16:42

MARDİN- Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler,  sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokak hayvanlarının kullanım alanlarına mama bıraktı.

https://youtu.be/6s0oel0hHJo

Kızıltepe’de Genç Fenerbahçeliler, tribün lideri “Amigo Sefa” lakaplı Sefa Kalya’nın ölüm yıl dönümü vesilesiyle bir dizi program yapan  Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler, sokak hayvanları için park ve ağaç diplerine mama bıraktı.

 Tribün lideri “Amigo Sefa” lakaplı Sefa Kalya’yı tekrar anan Kızıltepe Genç Fenerbahçeliler Başkanı Yunus Emre Aşar, “Fenerbahçe’mizin tribün guruplarını kuran rahmetli ağabeyimiz  A Sefa Kalya’nın bugün ölüm yıl dönümü. Her yıl olduğu gibi bu yıl 81 ilde 81 temsilcilik ve üniversiteli genç Fenerbahçeliler olarak sokaktaki hayvanlara olsun,  maddi sıkıntı yaşayan ailelere olsun yardım ediyoruz. Bu yıl dünyayı etkisi altına alan coronavirüs sebebiyle maddi sıkıntılar yaşanılıyor. Gerek ihtiyaç sahibi ailelere gerekse sokak hayvanlarına yardımlarımızı yapıyoruz.” dedi.