Kızıltepe Devlet Hastanesi’nden MR açıklaması

Kızıltepe Devlet Hastanesi hastalara daha kaliteli hizmet sunabilmek için en üst düzey cihazlarla hizmet verdiklerini açıkladı. Hastaneden yapılan yazı açıklama şu şekilde:“Hastanemizde hastalara daha kaliteli hizmet sunabilmek için 1.5 Tesla gücündeki 16 kanallı son teknoloji MR cihazımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kullanılan bu cihaz Türkiye’de kullanılan en üst düzey cihazlar arasında yer almaktadır. Hastalarımızın […]

Kızıltepe Devlet Hastanesi’nden MR açıklaması
Kızıltepe Devlet Hastanesi’nden MR açıklaması
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Mart 2022 14:01
  • Güncelleme2 Mart 2022 14:04

Kızıltepe Devlet Hastanesi hastalara daha kaliteli hizmet sunabilmek için en üst düzey cihazlarla hizmet verdiklerini açıkladı.


Hastaneden yapılan yazı açıklama şu şekilde:
“Hastanemizde hastalara daha kaliteli hizmet sunabilmek için 1.5 Tesla gücündeki 16 kanallı son teknoloji MR cihazımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kullanılan bu cihaz Türkiye’de kullanılan en üst düzey cihazlar arasında yer almaktadır.


Hastalarımızın acil olması durumunda hiç sıra beklemeden hemen MR görüntülemeleri yapılmakta olup durumu acil olmayan hastalarımıza en fazla 3 ya da 4 gün sonrasına randevu verilmektedir. Aşırı yoğunluğun olmadığı günlerde bu süre 1 ya da 2 güne kadar düşmektedir.

,
Hastane yönetimi olarak hastalarımızın daha kaliteli hizmet alabilmeleri için çalışmalarımız aralıksız devam etmekte olup tüm halkımıza sağlıklı günler diliyoruz.”