Kızıltepe DEVA’dan kan bağışı

DEVA Partisi Kızıltepe İlçe Başkanı Sedat Ege ve teşkilat üyeleri Kızıltepe Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kızılay kan alma merkezinde kan bağışında bulundu. Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İlçe Başkanı Sedat Ege ve yönetimi kan bağışın dikkat çekmek için Yeni Mahalle Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Türk Kızılay kan alma merkezine gelerek kan bağışında bulundu. Pandemi düşen kan bağışına […]

Kızıltepe DEVA’dan kan bağışı
Kızıltepe DEVA’dan kan bağışı
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Şubat 2021 17:33
  • Güncelleme17 Şubat 2021 17:35

DEVA Partisi Kızıltepe İlçe Başkanı Sedat Ege ve teşkilat üyeleri Kızıltepe Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kızılay kan alma merkezinde kan bağışında bulundu.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İlçe Başkanı Sedat Ege ve yönetimi kan bağışın dikkat çekmek için Yeni Mahalle Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Türk Kızılay kan alma merkezine gelerek kan bağışında bulundu.

Pandemi düşen kan bağışına ve kan bağışı ihtiyacına dikkat çekmek kan bağışında bulunduklarını belirten  DEVA Partisi İlçe Sedat Ege, “Malumunuz pandemi sürecinde kan veren insanların sayısı azalıyor. Biz bu ihtiyaca dikkat çekmek için parti teşkilatımızla birlikte bugün gelip kan bağışında bulunduk. Kanımızı vermenin huzurunu yaşadık. Kan bağışı bir sosyal sorumluluk olup, bir gün herkesin kana ihtiyaç duyacağı da bir gerçektir” dedi.