Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde atölyelerin açılışı yapıldı

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde uyum programı belge dağıtım töreni ile kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı yapıldı. Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde Uyum Programı Belge Dağıtım Töreni ile kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı gerçekleştirildi. Programa; Kaymakam /Belediye Başkan V. Hüseyin Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü […]

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde atölyelerin açılışı yapıldı
Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde atölyelerin açılışı yapıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Eylül 2021 10:20

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde uyum programı belge dağıtım töreni ile kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı yapıldı.

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde Uyum Programı Belge Dağıtım Töreni ile kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı gerçekleştirildi. Programa; Kaymakam /Belediye Başkan V. Hüseyin Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Programda; kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı yapılarak, bilgiler verildi. Kütüphane ve yeni atölyelerin öğrenciler için hayırlı olmasını dileyen Çam, öğrencilerin burayı en iyi şekilde kullanabileceğini belirtti. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Yeteneklerin Geliştirilmesi Daire Başkanlığı’nın finansmanı ile kurulan kütüphane ve yeni atölyeler öğrencilerin hizmetine sunuldu.
Ardından Kızıltepe Kaymakamlığı’nın destekleri ile tadilatı yapılan kurumda bu yıl kuruma katılan öğrencilerin tamamladıkları uyum programının belgeleri de dağıtıldı. Öğrenciler belgelerini katılımcılardan aldı. Daha sonra hep birlikte pasta kesilerek, fotoğraf çekinildi.