Kızıltepe Belediyesi’nin ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretleri devam ediyor

Mardin’in Kızıltepe İlçe Belediyesi ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretlerine Covid-19 önlemlerini alarak devam ediyor. Pandemi öncesinde Kaymakamve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam ve beraberindekiler Kızıltepe Devlet Hastanesinde ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ediyordu. koronavirüsün Türkiye’de görülmesiyle beraber bu ziyaretler Covid-19 önlemleri alınarak kontrollü bir şekilde belediye ekipleri […]

Kızıltepe Belediyesi’nin ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretleri devam ediyor
Kızıltepe Belediyesi’nin ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretleri devam ediyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Kasım 2020 09:13

Mardin’in Kızıltepe İlçe Belediyesi ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretlerine Covid-19 önlemlerini alarak devam ediyor.

Pandemi öncesinde Kaymakamve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam ve beraberindekiler Kızıltepe Devlet Hastanesinde ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ediyordu. koronavirüsün Türkiye’de görülmesiyle beraber bu ziyaretler Covid-19 önlemleri alınarak kontrollü bir şekilde belediye ekipleri tarafından yapılmaya devam ediyor. 

Belediye ekipleri Hüseyin Çam’ın bebekler için hazırlattığı ‘Hoş Geldin Bebek’ setiyle birlikte aileleri evlerinde ziyaret ediyor. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde ziyaretler gerçekleştiriliyor. Çam ve eşinin selamı i belediye ekipleri tarafından ailelere iletiliyor.