Kızıltepe Belediyesi’nden ücretsiz TYT kursu

Kızıltepe Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi’nde ücretsiz YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) ve TYT (Temel Yeterlilik Testi) kursu açıldı. Kızıltepe Belediyesi, öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanabilmeleri için ücretsiz kurslar açmaya devam ediyor. Belediye bünyesinden hizmet veren Gençlik ve Kültür Merkezi’nde ücretsiz YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) ve TYT (Temel Yeterlilik Testi) kursu açıldı. Matematik, Türkçe, […]

Kızıltepe Belediyesi’nden ücretsiz TYT kursu
Kızıltepe Belediyesi’nden ücretsiz TYT kursu
Selman Güneş
  • 9 Kasım 2021 08:02

Kızıltepe Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi’nde ücretsiz YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) ve TYT (Temel Yeterlilik Testi) kursu açıldı.

Kızıltepe Belediyesi, öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanabilmeleri için ücretsiz kurslar açmaya devam ediyor.

Belediye bünyesinden hizmet veren Gençlik ve Kültür Merkezi’nde ücretsiz YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) ve TYT (Temel Yeterlilik Testi) kursu açıldı. Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Felsefe ve Biyoloji gibi birçok branşta verilen kurslardan tüm lise öğrencileri ve mezun öğrenciler faydalanabiliyor.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, gençlere destek olmak için belediye olarak çeşitli alanlarda kurs açmaya devam ettiklerini söyledi.

Bu çerçevede üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik ücretsiz TYT kursu açtıklarını hatırlatan Kaymakam Çam, kurslardan faydalanmak isteyen tüm gençleri Gençlik ve Kültür Merkezi’ne davet etti.