Kızıltepe Başak Fm’den aşı kampanyasına destek

Kızıltepe Başak Fm ekibi  Kızıltepe Cumhuriyet Meydanında yer alan Covid-19 aşı uygulama noktasında aşı yaptırarak vatandaşları da aşı olmaya davet etti. Kızıltepe’de Covid-19 aşılama çalışmaları kapsamında Cumhuriyet meydanında ”Aşı Merkezi “oluşturularak randevusuz aşılama çalışması başlatıldı. Kızıltepe Kaymakamlığı bünyesinde yayın yapan Kızıltepe Başak Fm ekibi aşı noktasına gelerek aşı oldu. Vatandaşları aşı olmaya davet eden Başak […]

Kızıltepe Başak Fm’den aşı kampanyasına destek
Kızıltepe Başak Fm’den aşı kampanyasına destek
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Temmuz 2021 10:55

Kızıltepe Başak Fm ekibi  Kızıltepe Cumhuriyet Meydanında yer alan Covid-19 aşı uygulama noktasında aşı yaptırarak vatandaşları da aşı olmaya davet etti.

Kızıltepe’de Covid-19 aşılama çalışmaları kapsamında Cumhuriyet meydanında ”Aşı Merkezi “oluşturularak randevusuz aşılama çalışması başlatıldı. Kızıltepe Kaymakamlığı bünyesinde yayın yapan Kızıltepe Başak Fm ekibi aşı noktasına gelerek aşı oldu.

Vatandaşları aşı olmaya davet eden Başak Fm Genel Yayın Yönetmeni Nur Patır, “Covid-19 aşımı az önce yaptım. Sağlıkla şifa olsun, tüm halkımız için hayırlısı olsun inşallah. Kendi sağlımızı ve toplum sağlığını korumak adına kendi ekibimle birlikte aşımız yaptırmak için buraya geldik. Vatandaşlarımızın da yoğun bir ilgisi var. Umarım tüm halkımız ve tüm dünya sağlık ve şifa bulup bu salgından kurtulur.” dedi.