Kısıtlama gününde Kızıltepe ve Artuklu’da elektrik kesintisi

Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğü Sistem İşletme İl Yöneticiliği 10 Ocak Pazar günü, ve 11. Ocak Pazartesi günü  Artuklu ve Kızıltepe’de kırsal mahallelerinde yürütülecek çalışma nedeniyle elektrik kesintisi olacağını bildirdi. Kızıltepe-2 Trafo merkezi şalt sahasında yüklenici firma tarafınca yürütülecek olan parafudr montaj çalışmaları nedeniyle Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F11 Gökçe ve F13 […]

Kısıtlama gününde Kızıltepe ve Artuklu’da elektrik kesintisi
Kısıtlama gününde Kızıltepe ve Artuklu’da elektrik kesintisi
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Ocak 2021 16:07
  • Güncelleme8 Ocak 2021 16:08

Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğü Sistem İşletme İl Yöneticiliği 10 Ocak Pazar günü, ve 11. Ocak Pazartesi günü  Artuklu ve Kızıltepe’de kırsal mahallelerinde yürütülecek çalışma nedeniyle elektrik kesintisi olacağını bildirdi.

Kızıltepe-2 Trafo merkezi şalt sahasında yüklenici firma tarafınca yürütülecek olan parafudr montaj çalışmaları nedeniyle Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F11 Gökçe ve F13 Organize fiderlerinde 10.01.2021 Pazar günü 10:30-15:30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Ekinlik, Eskin, Eymirli, Yoldere ve Çamlıca Mahalleleri Artuklu İlçesinden; Gökçe,Mahallesi ve Selen kışlası ile Mardin Orman Fidanlık Şefliği elektrik kesintisinden etkilenecektir.

11 Ocak Pazartesi

Mardin İli Kızıltepe İlçesi F16 Akalın ve F9 Şenyurt enerji nakil hatları üzerinde bulunan Kengerli ve Yurtözü KÖK binalarında olan bakım-onarım çalışmaları sebebiyle 11.01.2021 Pazartesi günü 09:00-15:45 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Belli, Harmandüzü, Haznedar, Kengerli, Koçlu, Sevimli, Tanrıverdi, Yaşarköy ve Şenyurt Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.