Kılınçaslan ailesinin mutlu günü

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Xelecan Aşireti’nden Dêrika Smail Ağa köyünde yaşayan Mala Smail Ağa fertlerinden Ruken ve Abdurrahman Kılınçaslan dünya evine girdi. Xelecan Aşirti’nden Mala Samail Ağa ailesi fertlerinin yanı sıra kanaat önderleri, aşiret mensuplarının da katılımıyla yaklaşık 2 bin kişinin yer aldığı düğün merasimi ilçedeki bir düğün salonunda gerçekleşti. Mala Smail Ağa fertlerinden damadın babası […]

Kılınçaslan ailesinin mutlu günü
Kılınçaslan ailesinin mutlu günü
Selman Güneş
  • 24 Temmuz 2022 21:10
  • 25 Temmuz 2022 17:30

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Xelecan Aşireti’nden Dêrika Smail Ağa köyünde yaşayan Mala Smail Ağa fertlerinden Ruken ve Abdurrahman Kılınçaslan dünya evine girdi.

Xelecan Aşirti’nden Mala Samail Ağa ailesi fertlerinin yanı sıra kanaat önderleri, aşiret mensuplarının da katılımıyla yaklaşık 2 bin kişinin yer aldığı düğün merasimi ilçedeki bir düğün salonunda gerçekleşti. Mala Smail Ağa fertlerinden damadın babası Mahsum Kılınçaslan ve gelinin babası Şehmus Kılınçaslan, davetlileri salonun girişinde karşıladı. Davetlilere yemek ikramı yapıldı. Ruken ve Abdurrahman Kılınçaslan el ele salona geldi. Halaylar çekildi, davetliler ailenin mutluluğuna ortak oldu.

Mardin GZT ailesi olarak, Mala Smail Ağa ailesi fertleri Ruken ve Abdurrahman Kılınçaslan’a bir ömür mutluluklar dileriz.

Ruken ve Abdurrahman Kılınçaslan’ın mutlu gününde ise dış çekimlerini Foto Kral yaptı.