Kemal Kılıçdaroğlu:Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette

TBMM CHP Grup Toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, “Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette.” dedi. Grup toplantısında Mardin’e ilişkin Konuşan  Kılıçdaroğlu, “Gerçekten de Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette, üretimden bezdirmiş vaziyette. Şunu açıklıkla söylemek isterim;  Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında bir sefer bu elektriği vatandaşın istediği koşullarda vatandaşa vereceğiz. Öyle BEDAŞ’mış, şuymuş, […]

Kemal Kılıçdaroğlu:Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette
Kemal Kılıçdaroğlu:Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Aralık 2020 18:37
  • Güncelleme24 Aralık 2020 19:31

TBMM CHP Grup Toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, “Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette.” dedi.

Grup toplantısında Mardin’e ilişkin Konuşan  Kılıçdaroğlu, “Gerçekten de Mardin’de bu elektrik faturaları milleti perişan etmiş vaziyette, üretimden bezdirmiş vaziyette. Şunu açıklıkla söylemek isterim;  Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında bir sefer bu elektriği vatandaşın istediği koşullarda vatandaşa vereceğiz. Öyle BEDAŞ’mış, şuymuş, buymuş… Gerekirse devletleştireceğiz ve Mardinli üreticiye destek vereceğiz.” dedi.

“Mardin en güzel coğrafyamız”

Kılıçdaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:  “Mardin en güzel coğrafyamız, Mardin Ovasına bakın. Su getir, kuyudan elektriği çekmesin. Suyu da getirmiyorsun. Aynı şekilde Konya’da suyu da getirmiyorsun. Değerli arkadaşlarım, bunların üzerinde duracağız ve kararlılıkla duracağız, her yerde duracağız.”