Kaymakam Çam’dan engelli bireylere akülü sandalye desteği

Mardin’in Kızıltepe İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kızıltepe Engelliler Gücü Birliği binası önünde vatandaşlara akülü sandalye desteği sağlandı. Kaymakam Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kızıltepe Engelliler Gücü Birliğinde engelli vatandaşları ziyaret etti.  Onlarla sohbet eden Çam, akülü sandalye ihtiyacı olan vatandaşlara akülü sandalye desteği de sağladı. Sadece farkındalık gününde değil yaşamın her anında […]

Kaymakam Çam’dan engelli bireylere akülü sandalye desteği
Kaymakam Çam’dan engelli bireylere akülü sandalye desteği
Selman Güneş
  • Yayınlanma4 Aralık 2020 12:58

Mardin’in Kızıltepe İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kızıltepe Engelliler Gücü Birliği binası önünde vatandaşlara akülü sandalye desteği sağlandı.

Kaymakam Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kızıltepe Engelliler Gücü Birliğinde engelli vatandaşları ziyaret etti.  Onlarla sohbet eden Çam, akülü sandalye ihtiyacı olan vatandaşlara akülü sandalye desteği de sağladı.

Sadece farkındalık gününde değil yaşamın her anında hep beraberiz diyen Çam:“Birlikteliğimize 365 günde devam edeceğiz. Bu günde daha güzel programlar icra etmek istiyorduk fakat pandemi her şeyi etkilediği gibi programları da etkiledi. Bizler bugün maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde bir araya geldik. Pandemi süreci sona erdiğinde yapacağımız birçok programla bir araya geleceğiz.” dedi.

Çam sözlerini şöyle sürdürdü: “Güzel bir kampanya yapılmış öncelikle derneğimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum teşekkür ediyorum. Eksik kalan noktalarda da bizler bunu tamamlayacağız. Engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarına cevap vermiş olacağız.”