Kanser tedavisi gören Kürt sanatçı Beytocan taburcu edildi

İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşayan ve bir süredir kanser tedavisi gören Kürt sanatçı Beytullah Güneri (Beytocan) taburcu edildi. Sanatçının tedavisine evinde devam edilecek. Beytocan’ın kardeşi Adarcan Güneri, kardeşinin hastaneden taburcu edildiğini ve tedavisinin evde devam edeceğini söyledi. Adarcan Güneri, “Değerli eş, dost, akraba ve Beytocan sevenler: An itibariyle can ağabeyimi eve getirmiş bulunmaktayız. Bundan sonra günlük […]

Kanser tedavisi gören Kürt sanatçı Beytocan taburcu edildi
Kanser tedavisi gören Kürt sanatçı Beytocan taburcu edildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Kasım 2020 16:19

İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşayan ve bir süredir kanser tedavisi gören Kürt sanatçı Beytullah Güneri (Beytocan) taburcu edildi. Sanatçının tedavisine evinde devam edilecek.

Beytocan’ın kardeşi Adarcan Güneri, kardeşinin hastaneden taburcu edildiğini ve tedavisinin evde devam edeceğini söyledi. Adarcan Güneri, “Değerli eş, dost, akraba ve Beytocan sevenler: An itibariyle can ağabeyimi eve getirmiş bulunmaktayız. Bundan sonra günlük bakımı evde, radio terapi’ye hastaneye gitmek kaydıyla devam edilecektir. Doktorlarının uyarısıyla bundan sonra dikkat etmemiz gereken tedavi sürecinde nezle, grip ve koronadan korumaktır. Bu hassas süreçte tüm eş dost ve akrabalar vede Beytocan sevenlerden gerek ziyaret ve telefon vede gerekse sosyal medya yoluyla onu yormazsanız bir an önce sağlığına kavuşmasına yardımcı olursunuz. Anlayışınız için sonsuz teşekkür. Sağlıklı ve güzel günlere. Ailesi adına kardeşi Adarcan Güneri.” dedi.
İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşayan ünlü sanatçı Beytocan, bir süredir kanser tedavisi görüyor.