İyilik kazandı: Ali yeni orguna kavuştu

MARDİN- Kızıltepeli 21 yaşındaki zihinsel engelli Ali İlhan, hayırseverlerin hediye ettiği org sayesinde yarım kalan hayallerini devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyor. Kızıltepeli 21 yaşındaki zihinsel engelli olan Ali İlhan internet üzerinden izlediği videolarla org çalmayı öğrendi. Ancak İlhan orgu bozulduğu için cep telefonuna indirdiği programla org çalabiliyordo. Ali İlhan, kendini müzik alanında geliştirebilmesi için  bir orga […]

İyilik kazandı: Ali yeni orguna kavuştu
İyilik kazandı: Ali yeni orguna kavuştu
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Mayıs 2021 10:31

MARDİN- Kızıltepeli 21 yaşındaki zihinsel engelli Ali İlhan, hayırseverlerin hediye ettiği org sayesinde yarım kalan hayallerini devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Kızıltepeli 21 yaşındaki zihinsel engelli olan Ali İlhan internet üzerinden izlediği videolarla org çalmayı öğrendi. Ancak İlhan orgu bozulduğu için cep telefonuna indirdiği programla org çalabiliyordo. Ali İlhan, kendini müzik alanında geliştirebilmesi için  bir orga ihtiyacı olduğunu söyledi.

mardingzt.com internet sitesinin gündeme getirdiği haber sonrası ismini vermek istemeyen hayırseverler Ali İlhan’a yeni bir org hediye etti. Yeni orguna kavuşan Ali, hayırseverlere teşekkür etti.