İYİ Parti’nin Milletvekili adayı Abeş, AK Parti’ye katıldı, rozeti Abdullah Erin taktı

İYİ Parti’den istifa eden 28. Dönem Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş AK Parti’ye katıldı, rozetini AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin taktı.

İYİ Parti’nin Milletvekili adayı Abeş, AK Parti’ye katıldı, rozeti Abdullah Erin taktı
İYİ Parti’nin Milletvekili adayı Abeş, AK Parti’ye katıldı, rozeti Abdullah Erin taktı
Selman Güneş
  • 28 Ocak 2024 21:08

İYİ Parti’den istifa eden 28. Dönem Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş AK Parti’ye katıldı. İl binasında düzenlenen törenle Abeş’e rozet takıldı.

İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan 28. Dönem Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş’in rozeti, AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin ve AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma tarafından takıldı.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Abeş’in AK Parti’ye katılmasına ilişkin, “İnşallah bu katılım Mardin için hayırlara vesile olur. Bundan sonraki süreçte de yapılacak olan saha çalışmalarında Sayın Enver Abeş’in desteklerine çok ihtiyacımız olacak. Din, dil, ırk ayırımı gözetmeksizin ‘Hazırız karalıyız’ diyerek çıktığımız bu kutlu yolda yediden yetmişe herkesin yardımı ve katkısı çok önemlidir” dedi.

Sürekli büyüyerek daha da güçlenen AK Parti ile halka daha iyi hizmetler sunmak için çalıştıklarını belirten İl Başkanı Alma, şunları söyledi: “Partimize gösterilen bu teveccühler gurur vericidir. İnşallah bu katılım yeni bir sürecin kapılarını aralayacaktır. Birlik ve kardeşlik duyguları içerisinde halkımızdan alacağımız büyük destekle 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle ayrılacağımıza yürekten inanıyorum.”