İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu oldu

İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına genel merkez tarafından Fahrettin Cevheroğlu atandı. İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Kızıltepe ilçe başkanlığı görevine talip olan adaylardan  genel merkeze isimleri bildirilen 4 aday adayı arasından Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’ın takdiri ve Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in oluru  ile Fahrettin Cevheroğlu’nun ilçe teşkilatını kurmak için Kızıltepe ilçe başkanı […]

İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu oldu
İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu oldu
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Mart 2021 14:53

İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına genel merkez tarafından Fahrettin Cevheroğlu atandı.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Kızıltepe ilçe başkanlığı görevine talip olan adaylardan  genel merkeze isimleri bildirilen 4 aday adayı arasından Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’ın takdiri ve Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in oluru  ile Fahrettin Cevheroğlu’nun ilçe teşkilatını kurmak için Kızıltepe ilçe başkanı olarak atandığını bildirdi.

Akar, Genel Başkan Meral Akşener’in öncülüğünde  İYİ Parti’nin Türkiye siyaset sahnesinde merkez sağ çatı partisi olarak yerini aldığını söyledi.  Akar, “İki kutuplu, bölünmüş bir siyasetin acısını ülke olarak yaşıyoruz. Kutuplaşmış seçmen kitlesini tam merkezde yer alan bir siyasi partinin kucaklaması gerekiyordu. İYİ Parti milletimizin çeşitli renklerini bir araya getiren, merkez siyasete dinamik kazandıracak tek partidir. Bu kutuplaşmış, milletimizi ayıran siyaseti bitirmek ve milletimizin her rengini kucaklamak için yola çıktık. Ülkemizin her yerinde gördüğümüz ilgi, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e gösterilen teveccüh ülkemizin aydınlık geleceği için hepimize umut vermektedir. Kızıltepe ilçe teşkilatımızın büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Her şey iyi olacak” dedi.

İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu ise ülke olarak her konuda büyük zorlukların  yaşandığını söyledi. Toplumsal kutuplaşmanın arttığını, siyasi rekabetin siyasi hasımlık haline dönüştüğünü, bu nedenle korku ve endişe halinin topluma hakim olduğunu anlatan Cevheroğlu, “Böyle bir durumu milletin kaderi olarak kabul etmeyenler, Sayın Meral Akşener’in Genel Başkanlığında 25 Ekim 2017 tarihinde Ankara’da toplanarak, Türk Milleti’ne yeni bir çıkış yolu gösterdiler, Türkiye Milleti’ne yeniden umut oldular ve adını da İYİ Parti koydular. İyi bir Türkiye için varız. İyi bir Türkiye için buradayız. İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi bir Kızıltepe için yola çıkıyoruz. Kızıltepe parti binamızı ilçe başkanlık adresi Tepebaşı Mahallesi Kilise caddesi Doğru Apartman kat 1 No 3 Kızıltepe adresinde donatarak tabelası asılarak açtık  ve tüm hemşerilerimizi üye olmaya ve yönetimde yer almaya davet ediyorum. Beni bu kutlu göreve layık gören Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’a Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e teşekkür ediyorum. Kızıltepe iyi olacak” dedi.