İş adamı Karaboğa’dan Emin Erbani’ye Peşmerge kıyafeti

Mardinli iş adamı Bedrettin Karaboğa, Kürt popunun Tarkan’ı olarak bilinen Emin Arbani’ye Peşmerge kıyafeti hediye etti. Güneydoğu’da Kürtçe rap ve pop söyleyen Emin Arbani, yıllardan beridir söylediği pop şarkılarla büyük beğeni toplamaya devam ediyor. 2000’li yıllarda çıkardığı ‘Wey lor’ kasetiyle İbrahim Tatlıses ve Mahsum Kırmızıgül’ü geride bırakarak büyük yankı uyandıran Erbani’nin popülerliği halen devam ediyor. […]

İş adamı Karaboğa’dan Emin Erbani’ye Peşmerge kıyafeti
İş adamı Karaboğa’dan Emin Erbani’ye Peşmerge kıyafeti
Selman Güneş
  • 21 Ekim 2021 12:56

Mardinli iş adamı Bedrettin Karaboğa, Kürt popunun Tarkan’ı olarak bilinen Emin Arbani’ye Peşmerge kıyafeti hediye etti.

Güneydoğu’da Kürtçe rap ve pop söyleyen Emin Arbani, yıllardan beridir söylediği pop şarkılarla büyük beğeni toplamaya devam ediyor. 2000’li yıllarda çıkardığı ‘Wey lor’ kasetiyle İbrahim Tatlıses ve Mahsum Kırmızıgül’ü geride bırakarak büyük yankı uyandıran Erbani’nin popülerliği halen devam ediyor.

Mardinli iş adamı Bedrettin Karaboğa, Kürt popunun Tarkan’ı olarak bilinen Emin Arbani’ye Peşmerge kıyafeti hediye etti. Erbani’ye Kürt Hozanı diyen Bedrettin Karaboğa, Emin Erbani’nin namı bütün dünyaya yayılmış durumda. Erbani’yi bünyanın neresinde yaşayan bir Kürt varsa severek dinliyor. Ben de Kürt müziğine verdiği hizmetleri vesilesiyle kendisine Peşmerge kıyafeti hediye etmek istedim.” dedi.

Erbani ise Bedrettin Karaboğa’dan aldığı anlamlı hediye için mutlu olduğunu söyledi. Erbani, Karaboğa’ya teşekkür ettiğini söyledi.