İnternet alış veriş mağazası ‘Teknoşehir’ faaliyete girdi

Mardin Kızıltepe’de genç girişimci Mehmet Ertaş tarafından kurulan, Teknoşehir Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş. adlı teknoloji firması www.teknosehir.com internet mağazası faaliyete girdi. www.teknosehir.com internet mağazacılığında geniş ürün yelpazesiyle aradığınız her şey bir tıkla kapınızda olacak. Geniş ödeme yöntemleriyle alışverişin en güvenilir hali www.teknosehir.com. Hakkımızda TeknoSehir.com olarak yayın hayatımıza 2020 yılında başladık. 2021 yılı itibariyle […]

İnternet alış veriş mağazası ‘Teknoşehir’ faaliyete girdi
İnternet alış veriş mağazası ‘Teknoşehir’ faaliyete girdi
Selman Güneş
  • Yayınlanma21 Mayıs 2021 15:33

Mardin Kızıltepe’de genç girişimci Mehmet Ertaş tarafından kurulan, Teknoşehir Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş. adlı teknoloji firması www.teknosehir.com internet mağazası faaliyete girdi.

www.teknosehir.com internet mağazacılığında geniş ürün yelpazesiyle aradığınız her şey bir tıkla kapınızda olacak. Geniş ödeme yöntemleriyle alışverişin en güvenilir hali www.teknosehir.com.

Hakkımızda

TeknoSehir.com olarak yayın hayatımıza 2020 yılında başladık. 2021 yılı itibariyle de TeknoŞehir Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş. çatısı altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. TeknoŞehir A.Ş. 2021 yılında marka başvurusu yapılmış bir firma olmasına karşın, kurucu ortaklar ve yönetim kurulu 15 yılı aşkın süredir Bilişim ve Cep telefonu aksesuar sektöründe hizmet vermektedirler.

Depo ve operasyon üssümüz Ankara mevkiinde, merkezimiz ise Mardin’dedir. 1000m²’ye yakın kapalı depomuzun teknik alt yapısı, stokunu tuttuğumuz cep telefonu aksesuarı gibi hassas ürünlerin korunması için ideal düzeyde ve sürekli gözetim altındadır.

Satılan Ürünler Orijinal mi?

Sattığımız cep telefonu aksesuarı ürünleri ve markaları tamamının resmi bayisiyiz. Ürünlerimizin tamamı yetkili dağıtıcı firmaların %100 garantisi altında ve orijinaldir. Sitemizde ilan ettiğimiz kampanyaların tamamı yetkili dağıtıcı firmaların ve bizim güvencemiz altındadır. Müşterilerimize en iyi markaları en iyi fiyattan güvenle temin etmek için bütün gücümüzle çalışmaktayız.

Fiyat Politikamız

Nasıl daha ucuz verebiliyoruz? Çünkü bayisi olduğumuz cep telefonu aksesuarı markalarından senelik anlaşmalar ile çok yüksek miktarlarda alım yapıyoruz. Böylelikle elde ettiğimiz ekstra indirimleri sizlerin istifadesine sunuyoruz. Sizler de aynı ürünü piyasaya göre bizden daha uyguna alabiliyorsunuz.

Kargo Politikamız

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile (şimdilik Aras, Sürat, Yurtiçi) siparişlerinizi en güvenilir şekilde ve hızla sizlere ulaştırıyoruz. Özel imal ettirdiğimiz kutular ile özel ambalajladığımız ürünleri en geç 3 iş günü içerisinde (mobil yerler hariç) elinizde olması için kargo firmalarıyla özel anlaşmalarımız var. Sipariş esnasında size en uygun ve güvendiğiniz kargo firmasını seçerek ürünleri kontrol ederek teslim aldığınız sırada ödeme yapabilme seçeneğine de sahipsiniz. (Kapıda Ödeme)

İade ve İptal İşlemleri

     İptal ve iade işlemleri için buraya tıklayınız.


     Kredi Kartı Ödeme Alt Yapımız Güvenilir mi?

     Teknosehir.com güvenle alışveriş yapabileceğiniz en güncel teknik alt yapıya sahiptir. Banka internet şubelerinin kullandığı SSL sitemine (yeşil bant) sahiptir.

İletişim Bilgilerimiz

Ünvan : TeknoŞehir Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş.

Adres  1: Tepebaşı mah. Şanlı Urfa cad. No:3 /B Kızıltepe/Mardin

Tel      : +90 850 255 06 13

E-mail : bilgi@teknosehir.com