İçel İdmanyurdu Spor maçı hazırlıkları başladı

Mardin 1969 Sporumuz, Spor Toto 3. Lig 3. Grup 25. hafta maçında cumartesi günü kendi sahasında İçel İdmanyurdu Spor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına 21 Kasım Şehir Stadyumu’nda başladı. Esenler Erokspor maçında karşılaşmaya ilk 11’de başlayan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile ile bitirdi. Diğer oyuncularımız ise ısınma, koordinasyon ve çabukluk hareketlerinin ardından dar alanda yapılan çift […]

İçel İdmanyurdu Spor maçı hazırlıkları başladı
İçel İdmanyurdu Spor maçı hazırlıkları başladı
Selman Güneş
  • Yayınlanma1 Mart 2022 09:28

Mardin 1969 Sporumuz, Spor Toto 3. Lig 3. Grup 25. hafta maçında cumartesi günü kendi sahasında İçel İdmanyurdu Spor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına 21 Kasım Şehir Stadyumu’nda başladı.


Esenler Erokspor maçında karşılaşmaya ilk 11’de başlayan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile ile bitirdi. Diğer oyuncularımız ise ısınma, koordinasyon ve çabukluk hareketlerinin ardından dar alanda yapılan çift kale maçla idmanı noktaladı.

Kırıkkale maçında sakatlanarak oyundan çıkan kaptanımız Rıdvan Sönmez, tedavisinin ardından sağlık ekibimiz gözetiminde düz koşulara başladı.