Hüseyin Çam’dan 10 Kasım Mesajı

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam 10 Kasım mesajı yayınladı.  Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 82. yıl dönümünde saygıyla yad ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk fikirleri, ileri görüşlülüğü ve liderliği ile Türk halkına önderlik ederek Kurtuluş Savaşını başlatıp millet iradesine dayalı Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur. Kurmuş olduğu Cumhuriyeti ileriye […]

Hüseyin Çam’dan 10 Kasım Mesajı
Hüseyin Çam’dan 10 Kasım Mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Kasım 2020 10:22

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam 10 Kasım mesajı yayınladı.

 Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 82. yıl dönümünde saygıyla yad ediyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk fikirleri, ileri görüşlülüğü ve liderliği ile Türk halkına önderlik ederek Kurtuluş Savaşını başlatıp millet iradesine dayalı Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur. Kurmuş olduğu Cumhuriyeti ileriye taşıyacak olan Türk milletine sonsuz bir miras bırakmıştır. Bizler de bu mirasa millet olarak sahip çıkıyoruz ve çıkmaya devam edeceğiz.

Tüm dünyanın saygı duyduğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk milleti ile birlikte göstermiş olduğu başarıyla dünyaya adını altın harflerle yazdırmıştır. Aynı zamanda tüm dünyaya Türk milletinin hiçbir koşulda bağımsızlığından ödün vermeyeceğini ortaya koymuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 82. yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.