Hüseyin Çam: Bölgemizin en önemli spor başarısını elde ettik

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Yeni Kızıltepe Spor Jeopark Kula Belediye galibiyetine ilişkin, “10 aylık emeğin neticesinde bölgemizin, ilimizin, ilçemizin en önemli spor başarısını elde ettik.” dedi. TVF Erkekler 1. Ligi final etabı 3. gün karşılaşmasında Yeni Kızıltepe Spor Jeopark Kula Belediye’yi 3-0 yenerek Efeler Lig’ine yükseldi. Kızıltepe’nin  Efeler Lig’ine yükseldiği  maç […]

Hüseyin Çam: Bölgemizin en önemli spor başarısını elde ettik
Hüseyin Çam: Bölgemizin en önemli spor başarısını elde ettik
Selman Güneş
  • Yayınlanma22 Nisan 2021 16:44

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Yeni Kızıltepe Spor Jeopark Kula Belediye galibiyetine ilişkin, “10 aylık emeğin neticesinde bölgemizin, ilimizin, ilçemizin en önemli spor başarısını elde ettik.” dedi.

TVF Erkekler 1. Ligi final etabı 3. gün karşılaşmasında Yeni Kızıltepe Spor Jeopark Kula Belediye’yi 3-0 yenerek Efeler Lig’ine yükseldi.

Kızıltepe’nin  Efeler Lig’ine yükseldiği  maç sonrası konuşan Kaymakam Hüseyin Çam,  “10 aylık emeğin neticesinde bölgemizin, ilimizin, ilçemizin en önemli spor başarısını elde ettik. Bu tam bir takım mücadelesiydi. 10 ay boyunca sporcu arkadaşlarımız çok çok güzel oynadılar. Bu başarı, bu mutluluk Kızıltepe’ye Mardin’e armağan olsun. Daha yeni başlıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Kızıltepe taraftarında da seslenen Kaymakam Çam, “Pandemi olmasına rağmen her zaman takımıyla birlikte oldu. İnşallah Kızıltepe’yi Efeler Lig’inde hak ettiği şekilde temsil edeceğiz.” diye konuştu.