Hira Medya yeni ofisinde hizmete başladı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde uzun bir süredir prodüksiyon hizmetleri veren Hira Medya yeni ofisinde hizmet vermeye başladı.  Hira Medya’nın kurucusu Yönetmen İbrahim Çelik, yeni ofisimizde müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Çelik, “Reklam, müzik klip, tanıtım filmi ve  belgesel prodüksiyon  hizmetleri ve grafik tasarım hizmetleri veriyoruz. Kendi sektöründe fark yaratan bütün firmalarımızı bekliyoruz.” dedi. Müzik Klip Çekimi […]

Hira Medya yeni ofisinde hizmete başladı
Hira Medya yeni ofisinde hizmete başladı
Selman Güneş
  • Yayınlanma22 Temmuz 2022 14:09

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde uzun bir süredir prodüksiyon hizmetleri veren Hira Medya yeni ofisinde hizmet vermeye başladı. 

Hira Medya’nın kurucusu Yönetmen İbrahim Çelik, yeni ofisimizde müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Çelik, “Reklam, müzik klip, tanıtım filmi ve  belgesel prodüksiyon  hizmetleri ve grafik tasarım hizmetleri veriyoruz. Kendi sektöründe fark yaratan bütün firmalarımızı bekliyoruz.” dedi.

Müzik Klip Çekimi

Günümüz modern eğlence ekonomisinin en önemli prodüksiyon ürünleri arasında yer alan müzik klip çekimlerinde ses ve müziğin görsel bir şölenle bir araya getirip farklı kanallarda yüzlerce insana ulaştırıyoruz. 

Etkinlik Klip Çekimi

Lokasyon bazlı etkinliklerin organizasyon süreçlerini bant yayını ve canlı yayın hizmetlerini veriyoruz.  Kutlama, seminer, şirket toplantıları, konser, ürün lansmanı ve festival gibi etkinliklerin çekimlerini alanında uzmanlaşmış kaliteli  bir ekiple ve ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.