HDP’li 3 vekili taşıyan araç taksi ile çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı

Ankara’da HDP’li üç vekil ve parti üyelerinin içinden bulunduğu araç Milli Kütüphane kavşağında bir ticari taksi ile çarpış. Kazada taksi şoförü hayatını kaybetti, yaralı milletvekilleri hastaneye kaldırıldı. HDP Basın Bürosu meydana gelen kazayla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bu sabah Milletvekillerimiz Ömer Öcalan, Dersim Dağ, Nusrettin Maçin ve parti üyelerimizi havaalanına götüren parti […]

HDP’li 3 vekili taşıyan araç taksi ile çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
HDP’li 3 vekili taşıyan araç taksi ile çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
Selman Güneş
  • 14 Ekim 2022 11:46
  • 14 Ekim 2022 12:03

Ankara’da HDP’li üç vekil ve parti üyelerinin içinden bulunduğu araç Milli Kütüphane kavşağında bir ticari taksi ile çarpış. Kazada taksi şoförü hayatını kaybetti, yaralı milletvekilleri hastaneye kaldırıldı.

HDP Basın Bürosu meydana gelen kazayla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bu sabah Milletvekillerimiz Ömer Öcalan, Dersim Dağ, Nusrettin Maçin ve parti üyelerimizi havaalanına götüren parti aracımız, Milli Kütüphane kavşağında bir ticari taksi ile çarpışmıştır. Kazada milletvekillerimiz hafif yaralamıştır. Ancak taksi şoförünün yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Milletvekillerimiz hastanede müşahede altındadır.”