HDP’den Ahmet Türk ve ailesine taziye ziyareti

HDP ve DBP Eş Genel Başkanları ile DTK Eşbaşkanı Leyla Güven’in de aralarında bulunduğu heyet, geçtiğimiz gün 3 yakınını kaybeden Ahmet Türk ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanları Keskin Bayındır ve Saliha Aydeniz ile Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanı Leyla […]

HDP’den Ahmet Türk ve ailesine taziye ziyareti
HDP’den Ahmet Türk ve ailesine taziye ziyareti
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Kasım 2020 23:15

HDP ve DBP Eş Genel Başkanları ile DTK Eşbaşkanı Leyla Güven’in de aralarında bulunduğu heyet, geçtiğimiz gün 3 yakınını kaybeden Ahmet Türk ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanları Keskin Bayındır ve Saliha Aydeniz ile Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanı Leyla Güven, HDP Grup Başkan Vekili  ve Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş HDP bölge milletvekilleri bölge il ve ilçe yöneticilerinden oluşan heyet geçtiğimiz gün 3 yakınını kaybeden Ahmet Türk ve ailesine Derik ilçesi Qasra Qanco (Atlı) Mahallesinde taziye ziyaretinde bulundu. Heyeti Ahmet Türk ve yakınları karşıladı.

Hayatını kaybedenler için okunan duaların ardından koronavirüs (Covid-19) tedbirleri sebebiyle taziye ziyareti kısa tutularak, heyet köyden ayrıldı.