HDP Eş Genel Başkanları’ndan Mardin için taziye mesajı

HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan, Mardin’deki kazada hayatını kaybeden 6 kişi için başsağlığı mesajı yayınladı. HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan, Mardin‘deki kazada hayatını kaybeden 6 kişi için başsağlığı mesajı yayınladı. Sancar ve Buldan yayınladıkları taziye mesajlarında şöyle dedi:  HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar: “Yeni yılın ilk acı “kaza” […]

HDP Eş Genel Başkanları’ndan Mardin için taziye mesajı
HDP Eş Genel Başkanları’ndan Mardin için taziye mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Ocak 2023 13:56

HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan, Mardin’deki kazada hayatını kaybeden 6 kişi için başsağlığı mesajı yayınladı.

HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan, Mardin‘deki kazada hayatını kaybeden 6 kişi için başsağlığı mesajı yayınladı. Sancar ve Buldan yayınladıkları taziye mesajlarında şöyle dedi: 

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar: “Yeni yılın ilk acı “kaza” haberi Mardin Ömerli‘den geldi. Yolların bakımsızlığı ve ihmaller can almaya devam ediyor. Yaşamını yitiren hemşehrilerime Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan: “Mardin Ömerli’de meydana gelen kaza yüreğimizi dağladı. Yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum. Halkımızın başı sağolsun.”