HDP Derik’te hayatını kaybedenler için mevlid verecek

Halkların Demokratik Partisi ( HDP) Derik’te trafik kazasında hayatını kaybeden 20 kişi için mevlid programı düzenleyecek. Mardin Derik’te hayatını kaybeden 20 kişin HDP tarafından mevlid programı düzenlenecek. Olayın 40’ıncı günü dolayısıyla bugün verilecek olan Mevlit programına DBP Eş Genel Başkanı Saliha Aydeniz, Ahmet Türk ve HDP milletvekilleri katılacak. HDP Mardin İl Örgütü konuya ilişkin şu […]

HDP Derik’te hayatını kaybedenler için mevlid verecek
HDP Derik’te hayatını kaybedenler için mevlid verecek
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Eylül 2022 08:40
  • Güncelleme27 Eylül 2022 08:41

Halkların Demokratik Partisi ( HDP) Derik’te trafik kazasında hayatını kaybeden 20 kişi için mevlid programı düzenleyecek.

Mardin Derik’te hayatını kaybeden 20 kişin HDP tarafından mevlid programı düzenlenecek. Olayın 40’ıncı günü dolayısıyla bugün verilecek olan Mevlit programına DBP Eş Genel Başkanı Saliha Aydeniz, Ahmet Türk ve HDP milletvekilleri katılacak.

HDP Mardin İl Örgütü konuya ilişkin şu paylaşımda bulundu: “Derik’teki Tır katliamında hayatını kaybeden insanlarımızın kırkından dolayı, HDP vekillerinden oluşan bir heyetin katılımıyla mevltt verilecektir. Derik halkını ve esnaflarımızı davet ettik.”