HDI Sigorta, Mardin 1969 Spor’a sponsor oldu

HDI Sigorta, TFF 3. Liginde mücadele eden Mardin 1969 Spor takımımız ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Uzun yıllardır birçok spor dalı ve farklı liglerde mücadele eden takımlara verdiği sponsorluk desteği ile Türk sporunun ve sporcusunun yanında olan HDI Sigorta, Mardin 1969 Spor Kulübü ile forma sponsorluğu özelinde bir iş birliğine imza attı. Taraflar arasındaki anlaşmaya göre, […]

HDI Sigorta, Mardin 1969 Spor’a sponsor oldu
HDI Sigorta, Mardin 1969 Spor’a sponsor oldu
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Eylül 2021 21:25
  • Güncelleme9 Eylül 2021 22:05

HDI Sigorta, TFF 3. Liginde mücadele eden Mardin 1969 Spor takımımız ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Uzun yıllardır birçok spor dalı ve farklı liglerde mücadele eden takımlara verdiği sponsorluk desteği ile Türk sporunun ve sporcusunun yanında olan HDI Sigorta, Mardin 1969 Spor Kulübü ile forma sponsorluğu özelinde bir iş birliğine imza attı. Taraflar arasındaki anlaşmaya göre, 2021 – 2022 futbol sezonu boyunca 3. Ligi’nde mücadele eden Mardin 1969 Spor Futbol Takımı formalarının kol kısmında ‘’HDI Sigorta’’ yer alacak.

HDI Sigorta ile iş birliklerini duyurmaktan mutluluk duyduklarını belirten Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanımız Nasır Duyan, ‘‘Takımımıza forma sponsoru olarak gücümüze güç katan, başta Genel Müdür Sayın Ceyhan Hancıoğlu olmak üzere HDI Sigorta Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Beraber uzun yıllar nice başarılara imza atmak dileğiyle, iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun.’’ dedi.

Spora ve sporcuya desteğin bu günlerde daha da anlam kazandığının altını çizen HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Elimizden geldiğince çok spor kulübüne dokunmaya çalışıyor, ülke sporuna ve sporcusuna destek sağlayacak her fırsatta yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda, Mardin 1969 Spor Kulübü ile bir anlaşmaya imza atıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu anlaşma aynı zamanda kadim bir dostluğun başlangıcıdır. Takımımıza yeni sezonda başarılar diliyorum.’’ ifadelerinde bulundu.