Haydi çocuklar yüzmeye

Kızıltepe Kaymakamlığı ve belediyesi paydaşlarıyla birlikte 7-14 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz yaz yüzme kursu verilecek. Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle 7-14 yaş arasındaki  çocuklar için ücretsiz yaz yüzme kursu verecek. “Haydi çocuklar Yüzmeye” sloganıyla başlatılan kurs için kayıt yeri İpekyolu İlk Öğretim Okulu olacak. Kızıltepe […]

Haydi çocuklar yüzmeye
Haydi çocuklar yüzmeye
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Haziran 2021 09:10

Kızıltepe Kaymakamlığı ve belediyesi paydaşlarıyla birlikte 7-14 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz yaz yüzme kursu verilecek.

Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle 7-14 yaş arasındaki  çocuklar için ücretsiz yaz yüzme kursu verecek. “Haydi çocuklar Yüzmeye” sloganıyla başlatılan kurs için kayıt yeri İpekyolu İlk Öğretim Okulu olacak. Kızıltepe Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada kayıt için kursa gelecek çocuğun ebeveyniyle birlikte kimlik  fotokopi ve HES koduyla kayıt yaptırabileceği bilgisi verildi.