Hatip Çelik’ten teşekkürler açıklaması

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde oyların büyük çoğunluğunu alarak başkanlığa seçilen Hatip Çelik’ten ilk açıklama geldi.  Çelik,  “Mardin Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde verdiği oylarla bizlere güvenen değerli üyelerimize, her zaman yanımda olan aileme ve dostlarıma sonsuz teşekkürler! Üyelerimizin desteğiyle başladığımız görevi layıkıyla yaparak şehrimize hizmet edeceğiz. İşimiz zor yolumuz uzun.” dedi. Çelik sözlerini […]

Hatip Çelik’ten teşekkürler açıklaması
Hatip Çelik’ten teşekkürler açıklaması
Selman Güneş
  • Yayınlanma16 Ekim 2022 18:36
  • Güncelleme17 Ekim 2022 11:42

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde oyların büyük çoğunluğunu alarak başkanlığa seçilen Hatip Çelik’ten ilk açıklama geldi.

 Çelik,  “Mardin Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde verdiği oylarla bizlere güvenen değerli üyelerimize, her zaman yanımda olan aileme ve dostlarıma sonsuz teşekkürler!

Üyelerimizin desteğiyle başladığımız görevi layıkıyla yaparak şehrimize hizmet edeceğiz. İşimiz zor yolumuz uzun.” dedi.

Çelik sözlerini şöyle sürdürdü: “ilimiz iş dünyasının öncü kuruluşu olan Mardin Ticaret ve Sanayi Odamızda başkanlık yapmayı Mevla’m nasip etti. Bu yolda bizlere inanan güvenen dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu yol kutlu yol omuzlarımızda yüklenen bu yükü çok daha iyi yerlere getireceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın, Yapılan seçimlerin şehrimize ve iş dünyamıza hayırlar getirmesini diliyorum

Seçimin kazananı Mardin oldu. Teşekkürler Mardin. Öncelikle Mardin iş dünyasının bu önemli seçimine katılım sağlayarak oy kullanan bütün üyelerimize. İlimize yakışan bir seçim kampanyası yürüterek güzel bir seçim gerçekleştiren diğer adaylarımıza ve tabi ki seçim kampanyamız sırasında bizleri hiç yalnız bırakmayan, gönülleri her daim bizimle olan, kalp atışlarımızın dahi beraber olduğu bütün o güzel ekibimize, aileme ve dostlarımıza cani gönülden çok teşekkür ediyorum. Kazanan Mardin oldu. Mardin’e hizmet ve vefa yolunda üstlenmiş olduğumuz misyonu hakkıyla ifa edeceğimizi kamuoyuna deklare ettiğimizi belirtmek suretiyle hepinize şahsım, yönetim kurulum ve üyelerim adına en içten teşekkürlerimi sunuyorum.”