Hamza Alkan Mardin 1969 Spor’da

Mardin 1969 Spor Bölgesel Amatör Lig’in tecrübeli futbolcularından sol bek pozisyonunda oynayan Hamza Alkan’ı transfer etti. Mardin 1969 Spor Spor ikinci devreye daha güçlü girmek için ara transferde kadrosuna takviyeler yapmaya devam ediyor. Kırmızı lacivertli takım rakibi Yeşil Vartospor’dan sol kanat mevkiinde oynayan Yusuf Kerçin ve sağ kanat mevkiinde oynayan Serkan Gül’ün ardından en son […]

Hamza Alkan Mardin 1969 Spor’da
Hamza Alkan Mardin 1969 Spor’da
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Ocak 2023 22:43

Mardin 1969 Spor Bölgesel Amatör Lig’in tecrübeli futbolcularından sol bek pozisyonunda oynayan Hamza Alkan’ı transfer etti.

Mardin 1969 Spor Spor ikinci devreye daha güçlü girmek için ara transferde kadrosuna takviyeler yapmaya devam ediyor. Kırmızı lacivertli takım rakibi Yeşil Vartospor’dan sol kanat mevkiinde oynayan Yusuf Kerçin ve sağ kanat mevkiinde oynayan Serkan Gül’ün ardından en son Sandıklıspor forması giyen 1997 doğumlu Hamza Alkan’ı kadrosuna kattı.

Sol bek mevkisinde oynayan Hamza Alkan, imzayı attıktan sonra Mardin 1969 Spor’un Antalya kampına dahil olmak için bu şehre gitti. Teknik heyet ve futbolcularla tanışan Alkan kırmızı lacivertli takımla birlikte idmanlara katıldı.