Hacışakiroğulları Group,  Şampiyon Mardin 1969 Spor’a profesyonel ligde de sponsor oluyor

Geçtiğimiz 2022-2023 sezonunda Hacışakiroğulları sponsorluğunda şampiyon olan Mardin 1969 Spor, yıllardır Mardin’in ve bölgenin en fazla un ihracatını gerçekleştiren şirketi olan Hacışakiroğulları Group ile tekrar sponsorluk anlaşmasına vardı. Mardin’in ve bölgenin en fazla un ihracatını gerçekleştiren şirketi olan  Hacışakiroğulları Group logosunu bu yılda  gururla formamızda taşımanın mutluluğunu yaşayacağız. Mardin 1969 Spor’a geçtiğimiz yıl çok kritik […]

Hacışakiroğulları Group,  Şampiyon Mardin 1969 Spor’a profesyonel ligde de sponsor oluyor
Hacışakiroğulları Group,  Şampiyon Mardin 1969 Spor’a profesyonel ligde de sponsor oluyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Ağustos 2023 22:46

Geçtiğimiz 2022-2023 sezonunda Hacışakiroğulları sponsorluğunda şampiyon olan Mardin 1969 Spor, yıllardır Mardin’in ve bölgenin en fazla un ihracatını gerçekleştiren şirketi olan Hacışakiroğulları Group ile tekrar sponsorluk anlaşmasına vardı.

Mardin’in ve bölgenin en fazla un ihracatını gerçekleştiren şirketi olan  Hacışakiroğulları Group logosunu bu yılda  gururla formamızda taşımanın mutluluğunu yaşayacağız. Mardin 1969 Spor’a geçtiğimiz yıl çok kritik bir dönemde forma göğüs sponsoru olan ve şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Hacışakiroğulları Group tekrar  takımımızın forma göğüs  ve ana sponsoru oldu.


Hacışakiroğulları Group’un ana sponsorluk desteğiyle formamızın göğsünde  yer edindiği gibi  kırmızı lacivert renklere gönül verenlerin kalbinde de yer bulduğunu ifade eden Kulüp Başkanımız Rıdvan Aşar, Hacışakiroğulları Group, Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Duyan’a desteği için teşekkür etti. Aşar, “Sponsorlarımız sayesinde futbolcularımız sahada daha da motive oluyor ve başarıya ulaşmak için ekstra bir enerji kazanıyor. Birlikte geçirdiğimiz ve şampiyon olduğumuz 2022-2023 sezonunda sponsorluğunuzun  ne kadar kıymetli olduğunu gördük. Hacışakiroğulları Group ailesine tekrar teşekkür ederim” dedi.

“Sponsorların desteğiyle daha büyük hedeflere”
 
Sponsorların spor kulüpleri için çok kritik öneme sahip olduğunu vurgulayan Aşar, “Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de çok zor şartlarda şampiyonluk yaşadık. Bu zorlu yolda yanımızda olan Hacışakiroğulları Group destekleri olmasaydı belki istediğimiz futbolcuları transfer edemezdik ve bu başarıya ulaşmamız mümkün olmazdı. Sizlerin desteği sayesinde kulübümüz hedeflerine bir adım daha yaklaştı. Bu sene de 3. Lig’de yine Mono Ekektrik, Hacışakiroğulları Group gibi sponsorlarımızın katkılarıyla ve kombine biletlerinizi alarak destek olan firmalarımız sayesinde daha büyük hedeflere ulaşmak için futbolcularımız sahada mücadele edecek. Spor kulüpleri sponsorların katkılarıyla geleceğine daha umutla bakabiliyor. Kritik bir rol üstlenen sponsorlarımızın çoğalması demek, daha çok gencimize sahip çıkmak demektir. Şehrinizin en büyük değeri olan Mardin 1969 Spor’u daha büyük hedeflerin içerisine taşımak demektir” açıklamasını yaptı.