Gökçen ailesinin acı günü

Yüceli belde belediye eski başkanı Ali Gökçen’in eşi Sultan Gökçen hakkın rahmetine kavuştu. Kızıltepe ilçesine bağlı Ğurs vadisinde bulunan Yüceli Mahallesinde (Ğursa Nave köyü) uzun yıllar Muhtarlık ve Belde olduğu dönemde Belediye başkanlığı görevinde bulunan Ğurs aşireti ve bölgenin kanaat önderlerinden rahmetli Ali Gökçen’in eşi Sultan Gökçen hakkın rahmetine kavuştu. Kızıltepe-Mardin hattı taşıma kooperatifi yöneticileri […]

Gökçen ailesinin acı günü
Gökçen ailesinin acı günü
Selman Güneş
  • Yayınlanma23 Kasım 2022 10:37

Yüceli belde belediye eski başkanı Ali Gökçen’in eşi Sultan Gökçen hakkın rahmetine kavuştu.

Kızıltepe ilçesine bağlı Ğurs vadisinde bulunan Yüceli Mahallesinde (Ğursa Nave köyü) uzun yıllar Muhtarlık ve Belde olduğu dönemde Belediye başkanlığı görevinde bulunan Ğurs aşireti ve bölgenin kanaat önderlerinden rahmetli Ali Gökçen’in eşi Sultan Gökçen hakkın rahmetine kavuştu.

Kızıltepe-Mardin hattı taşıma kooperatifi yöneticileri Şeyhmus ve Engin Gökçen’in anneleri Sultan Gökçen yaşlılığa bağlı olarak tedavi gördüğü Kızıltepe Devlet Hastanesinde vefat etmesi Ailesi ve yakınları arasında üzüntü yarattı. Merhume Gökçen’in cenazesi bu sabah Kızıltepe Devlet Hastanesi morgundan alınarak Yüceli Mahallesi Aile mezarlığında defn edilen Sultan Gökçen için Yüceli Mahallesinde (Ğursa Nave köyü) taziye kuruldu.

Mardin GZT ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet Ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.