Fırat Mahallesi’nde yeni yol açılıyor

Fırat Mahallesi’nde yol ihtiyacını gidermek için belediye ekipleri tarafından yeni yollar açılıyor. İmara açılan alanlarla birlikte yapılaşmanın önemli bir oranda arttığı Kızıltepe’de yeni yollara ihtiyaç duyuluyor. Fırat Mahallesinde imara kapalı olan 452. Sokak, 444. Sokak, Maltepe Sokak ile bağlantılı yollar açıldı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın talimatıyla belediye ekipleri tarafından ihtiyaç olan yerlerde […]

Fırat Mahallesi’nde yeni yol açılıyor
Fırat Mahallesi’nde yeni yol açılıyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma7 Şubat 2022 22:53

Fırat Mahallesi’nde yol ihtiyacını gidermek için belediye ekipleri tarafından yeni yollar açılıyor.

İmara açılan alanlarla birlikte yapılaşmanın önemli bir oranda arttığı Kızıltepe’de yeni yollara ihtiyaç duyuluyor. Fırat Mahallesinde imara kapalı olan 452. Sokak, 444. Sokak, Maltepe Sokak ile bağlantılı yollar açıldı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın talimatıyla belediye ekipleri tarafından ihtiyaç olan yerlerde yeni yollar açılıyor. “Her geçen gün büyüyen ilçemizde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” diyen Çam, “Yeni açtığımız yollar ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlarımıza rahat bir nefes aldırırken, ilçemizin gelişimine de katkı sağlayacaktır. Fırat Mahallesinde yeni açtığımız yollarımızla alternatif geçiş güzergahı oluşturuyoruz” dedi.