Faruk Kılıç’tan muhtarlara destek teşekkürü

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin İl Binası’nda düzenlenen toplantıda Artuklu İlçe mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantı ve çeşitli buluşmalar çerçevesinde ilçelerin merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla sürekli bir araya geldiklerini dile getiren İl Başkanı Kılıç, “Vatandaş ile makamlar arasında köprü vazife gören değerli mahalle muhtarlarımızla bir araya gelmekten mutluluk […]

Faruk Kılıç’tan muhtarlara destek teşekkürü
Faruk Kılıç’tan muhtarlara destek teşekkürü
Selman Güneş
  • Yayınlanma13 Ekim 2022 11:41

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin İl Binası’nda düzenlenen toplantıda Artuklu İlçe mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.


Toplantı ve çeşitli buluşmalar çerçevesinde ilçelerin merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla sürekli bir araya geldiklerini dile getiren İl Başkanı Kılıç, “Vatandaş ile makamlar arasında köprü vazife gören değerli mahalle muhtarlarımızla bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Vatandaşların ve mahallelerin sıkıntılarını dile getiren muhtarlarımızın her isteğini yerine getirme arzusu içerisinde hareket ederek hizmetlerimizi sürdürüyoruz”.


İl Başkanı Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü: “Su, altyapı, yol gibi hizmetleri öncelikli konular olarak ele almamız muhtarlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı. Hükümetimize ve bizlere yapmış oldukları teşekkürlerin hakkını vermenin kıvancı içerisinde, bu süreçten sonra da sorunları ne olursa olsun çözme gayretimizi asla aksatmayacağız. Muhtarlarımızın AK Partimize olan desteği ve gayretli çalışmalarından dolayı bizlerde kendilerine yürekten teşekkür ediyoruz.”