En anlamlı Sevgililer Günü mesajları ve sözleri…

Bu özel günde çiftler genellikle ya birbirlerine mesajlar atarak ya da sürpriz hediyeler alarak kutluyor. 2021 YILININ EN SEVİLEN SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun! Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. […]

En anlamlı Sevgililer Günü mesajları ve sözleri…
En anlamlı Sevgililer Günü mesajları ve sözleri…
Selman Güneş
  • Yayınlanma13 Şubat 2021 16:06
  • Güncelleme13 Şubat 2021 16:10

Bu özel günde çiftler genellikle ya birbirlerine mesajlar atarak ya da sürpriz hediyeler alarak kutluyor.

2021 YILININ EN SEVİLEN SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.