Elektrik kesintisi için düğmeye basıldı, Av Ali Aydemir harekete geçti

Mardin kırsalında 10 saatlik kesinti için düğmeye basılır basılmaz çiftçinin her zaman yanında olan Av. Ali Aydemir’de kesintileri önlemek için hukuk mücadelesine devam etti. Aydemir, kesintilerin yaşanılacağı köylere tekrar enerjinin verileceği müjdesini verdi. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydemir, şu ifadelere yer verdi: “F-5 Arıklı ve F-12Alakuş hatları ile F-4 Geçit ilgili Mardin […]

Elektrik kesintisi için düğmeye basıldı, Av Ali Aydemir harekete geçti
Elektrik kesintisi için düğmeye basıldı, Av Ali Aydemir harekete geçti
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Ağustos 2021 12:41

Mardin kırsalında 10 saatlik kesinti için düğmeye basılır basılmaz çiftçinin her zaman yanında olan Av. Ali Aydemir’de kesintileri önlemek için hukuk mücadelesine devam etti. Aydemir, kesintilerin yaşanılacağı köylere tekrar enerjinin verileceği müjdesini verdi.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydemir, şu ifadelere yer verdi: “F-5 Arıklı ve F-12Alakuş hatları ile F-4 Geçit ilgili Mardin DEDAŞ İl Müdürlüğü tarafından günde 10 saat kesinti yapılması yönünde talep verilmiş olmakla birlikte; Teiaş mahkeme kararları nedeniyle bu kesintiyi yapmayacağını tarafımıza beyan etmiştir. Bu hatların kesilen enerjisi 15 dakika içerisinde yeniden bağlanacaktır. Enerjinin verilmemesi durumunda öğleden sonra tarafımızca İcra dairesi vasıtasıyla mahkeme kararları infaz edilmek suretiyle tarafımızca yeniden enerji verilecektir.”