EKPSS’ye girenlere belediyeden ücretsiz ulaşım desteği

Kızıltepe Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) girecek olan adaylara araç desteği sağladı. Pandemi nedeniyle ertelenen Engelli EKPSS sınavı bugün yapıldı. Sınava girecek olan adaylara ulaşım desteği sağlayan Kızıltepe Belediyesi, Coronavirüs önlemleri kapsamında vatandaşları sınav yerlerine ulaştırdı. Sınava girecek olan adayların rahat bir şekilde sınav yerlerine ulaşmaları için önlemler alan ekipler, engelli adayları ve […]

EKPSS’ye  girenlere belediyeden ücretsiz ulaşım desteği
EKPSS’ye  girenlere belediyeden ücretsiz ulaşım desteği
Selman Güneş
  • Yayınlanma15 Kasım 2020 17:05

Kızıltepe Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) girecek olan adaylara araç desteği sağladı.

Pandemi nedeniyle ertelenen Engelli EKPSS sınavı bugün yapıldı. Sınava girecek olan adaylara ulaşım desteği sağlayan Kızıltepe Belediyesi, Coronavirüs önlemleri kapsamında vatandaşları sınav yerlerine ulaştırdı.

Sınava girecek olan adayların rahat bir şekilde sınav yerlerine ulaşmaları için önlemler alan ekipler, engelli adayları ve varsa refakatçılarının ulaşımını ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Sınav yerine zamanında ulaşan adaylar belediyenin yapmış olduğu hizmetten memnun olduklarını dile getirerek Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a teşekkür mesajlarını iletti.