Edebiyat söyleşisi programına davet

Mardin’de “Cevap sorunun talihsizliği mi?” Başlığı altında edebiyat, yazı teorisi, gerçeklik, gerçeküstücülük, şiir, imge ve yazmanın imkanları konuşulacağı Edebiyat söyleşisi programına düzenlenecek. Pazar günü saat 18.30’da Mardin Leylan kitap kafede gerçekleşecek etkinlikte, yazar Mehmet Mahsum Oral, yazar ve şair Mehmet Said Aydın, Ali Bozan’ın moderatörlüğünde bir araya gelerek  olan yazarlar son çıkan kitapları hakkında okurları […]

Edebiyat söyleşisi programına davet
Edebiyat söyleşisi programına davet
Selman Güneş
  • 3 Haziran 2022 13:44

Mardin’de “Cevap sorunun talihsizliği mi?” Başlığı altında edebiyat, yazı teorisi, gerçeklik, gerçeküstücülük, şiir, imge ve yazmanın imkanları konuşulacağı Edebiyat söyleşisi programına düzenlenecek.

Pazar günü saat 18.30’da Mardin Leylan kitap kafede gerçekleşecek etkinlikte, yazar Mehmet Mahsum Oral, yazar ve şair Mehmet Said Aydın, Ali Bozan’ın moderatörlüğünde bir araya gelerek  olan yazarlar son çıkan kitapları hakkında okurları ve edebiyat ilgilileriyle buluşacaklar.

“Cevap sorunun talihsizliği mi?” Başlığı altında edebiyat, yazı teorisi, gerçeklik, gerçeküstücülük, şiir, imge ve yazmanın imkanları konuşulacak. Tüm edebiyat severlere açık bir oturum olarak gerçekleşecek.