Dubai Teknoloji Mağazaları, tam kapanma döneminde de ayağınıza gelecek

Mardin Kızıltepe’nin köklü firması olan Dubai Teknoloji Mağazaları, tam kapanma döneminde de müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.   Firma yetkilisi Mehmet Ertaş, “Sizler için durmadan hizmette sınır tanımadan mücadele ediyoruz. DUBAİ Teknoloji ailesi olarak sizler için bu zorlu pandemi döneminde ve kapanmada hizmet vermeye devam ediyoruz. Online alışveriş sitesi olarak www.dubaiakseuar.com ve teknik servisimiz Applemin […]

Dubai Teknoloji Mağazaları, tam kapanma döneminde de ayağınıza gelecek
Dubai Teknoloji Mağazaları, tam kapanma döneminde de ayağınıza gelecek
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Nisan 2021 17:04
  • Güncelleme30 Nisan 2021 17:42

Mardin Kızıltepe’nin köklü firması olan Dubai Teknoloji Mağazaları, tam kapanma döneminde de müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.  

Firma yetkilisi Mehmet Ertaş, “Sizler için durmadan hizmette sınır tanımadan mücadele ediyoruz. DUBAİ Teknoloji ailesi olarak sizler için bu zorlu pandemi döneminde ve kapanmada hizmet vermeye devam ediyoruz. Online alışveriş sitesi olarak www.dubaiakseuar.com ve teknik servisimiz Applemin olarak size hizmet vermeye devam edeceğimizi siz değerli müşterilerimize bu hizmette sağlık koşullarını göze alarak gönderdiğimiz tüm ürünlerimizi mutlaka dezenfekte ederek göndereceğiz.  Gönül rahatlığıyla ürünlerimizi kullanabilirsiniz.” dedi.

Domestos ile ortak proje

Ertaş sözlerini şöyle sürdürdü:  “Domestos firması ile yapmış olduğumuz iş birliğiyle ürünlerimizi domestos pratik yüzey spreyle yüzde 80 alkol oranıyla ürünlerimizi istediğimiz hijyeni sağladıktan  telefon, tablet  ve bilgisayarınızı tamir ettikten sonra gönderimlerimizi yapıyoruz.  Sağlıklı günler dileriz. Ayrıca teknik servisimiz kurye ile hizmete başladığımızı il ve ilçemizde bu servisten yararlanabilir.”

Dubai Teknoloji Mağazaları Mardin

Hizmet Numaramız : +90 (552) 448 47 48