Down Sendromlu Medine’nin park hayali gerçek oldu

MARDİN- Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Down Sendromlu 7 yaşındaki Medine Akkuş’un park isteğini yerine getirdi. Kaymakam Çam’ın talimatlarıyla Medine’nin bahçesine oyun parkı alanı yapıldı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’dan evlerinin bahçesine salıncak yapılmasını isteyen 7 yaşındaki Medine Akkuş’un isteği kısa sürede yerine getirildi. Salıncak isteyen Medine için evlerinin bahçesine […]

Down Sendromlu Medine’nin park hayali gerçek oldu
Down Sendromlu Medine’nin park hayali gerçek oldu
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Kasım 2020 22:19
  • Güncelleme18 Kasım 2020 22:20

MARDİN- Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Down Sendromlu 7 yaşındaki Medine Akkuş’un park isteğini yerine getirdi. Kaymakam Çam’ın talimatlarıyla Medine’nin bahçesine oyun parkı alanı yapıldı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’dan evlerinin bahçesine salıncak yapılmasını isteyen 7 yaşındaki Medine Akkuş’un isteği kısa sürede yerine getirildi. Salıncak isteyen Medine için evlerinin bahçesine Hüseyin Çam’ın talimatları doğrultusunda belediye ekipleri tarafından çocuk oyun grubu kurularak bir park alanı oluşturuldu.

Medine’nin mutluluğu Çam’ı duygulandırdı

Çocuk oyun grubunun kurulumu tamamlandıktan sonra Çam Medine’yi evlerinde ziyarete etti. Kaymakam Çam Medine’yi bahçede oynarken görünce duygu dolu anlar yaşadı. Kardeşleri ile birlikte doyasıya oynayabileceği bir oyun alanına kavuşan Medine,“ Kaymakam amcaya çok teşekkür ediyorum. Ona salıncak istediğimi söyledim, o da benim ve kardeşlerim için bahçemize bir park yaptı.” dedi.