Doğu Perinçek: Vatan Partisi Mardin, Hakkari, Türkiye’nin her yerinde büyüyor

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin çığ gibi büyüdüğünü söyledi. Perinçek, “Mardin, Hakkari, Yüksekova, Aydın, Balıkesir Türkiye’nin her yerinde büyüyor.” dedi. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk TV’de Eren Eğilmez’in moderatörlüğünü yaptığı programda Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Cem Küçük ve Gökhan Hacır’ın sorularını yanıtladı. Partisinden istifa edenleri “PKK ve FETÖ dostu olarak” itham […]

Doğu Perinçek: Vatan Partisi Mardin, Hakkari, Türkiye’nin her yerinde büyüyor
Doğu Perinçek: Vatan Partisi Mardin, Hakkari, Türkiye’nin her yerinde büyüyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma25 Ocak 2021 21:54

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin çığ gibi büyüdüğünü söyledi. Perinçek, “Mardin, Hakkari, Yüksekova, Aydın, Balıkesir Türkiye’nin her yerinde büyüyor.” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk TV’de Eren Eğilmez’in moderatörlüğünü yaptığı programda Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Cem Küçük ve Gökhan Hacır’ın sorularını yanıtladı.

Partisinden istifa edenleri “PKK ve FETÖ dostu olarak” itham eden Perinçek şu açıklamaları yaptı:

“Türkiye’de en çok izlenen insan Doğu Perinçek. Vatan Partisi şu anda çığ gibi büyüyor. Mardin, Hakkari, Yüksekova, Aydın, Balıkesir Türkiye’nin her yerinde büyüyor. PKK’nın çatısı altında olan sol ile tabii ki karşı karşıyayız. Onlar niye beni benimsesin. Sizin bahsettiğiniz şahıslar da Vatan Partisi’nin ‘HDP kapatılsın’ programına karşı çıkan, Türk milletiyiz kavramını dışarı çıkartan Biden’in, PKK’nın, FETÖ’nün dostu olan şahıslar. 10 tanesi medyadan açıklama yaptı, partimize bağlıyız diye, 29 tanesi partiden ayrılmış insanlar, bir kısmı da hala konuşulan insanlar.”