Divanev Kızıltepe’de 52. satış mağazasını açtı

Mobilya sektörünün lider firmalarından  Yataş Grup’un markası Divanev, mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Mardin Kızıltepe’de 810 metrekare alana sahip yeni bir mağazanın açılışını gerçekleştirdi. İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkan Divanev,  mobilya grubunun yanı sıra yatak, baza,başlık gibi uyku dünyası ürünlerini, beyaz ve renkli tekstil ürünlerini halı ve aydınlatma […]

Divanev Kızıltepe’de 52. satış mağazasını açtı
Divanev Kızıltepe’de 52. satış mağazasını açtı
Selman Güneş
  • Yayınlanma13 Kasım 2022 09:09

Mobilya sektörünün lider firmalarından  Yataş Grup’un markası Divanev, mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Mardin Kızıltepe’de 810 metrekare alana sahip yeni bir mağazanın açılışını gerçekleştirdi.

https://youtu.be/0xsgKlEeqEk

İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkan Divanev,  mobilya grubunun yanı sıra yatak, baza,başlık gibi uyku dünyası ürünlerini, beyaz ve renkli tekstil ürünlerini halı ve aydınlatma gibi ev aksesuarlarını aynı çatı altında sunarak sektörde fark yaratan  bütünsel bir mağaza konsepti ile tüketiciye farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Bu konseptle 810 metrekare alan üzerine kurulu olan Mardin Kızıltepe Divanev Gölbaşı şirketinin Yataş Grup ile işbirliği kapsamında Divanev’in Türkiye’deki 52’nci satış noktası faaliyete geçti.

Kızıltepe Divanev açılış törenine Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, çok sayıda siyasetçi ve iş insanı katıldı.

Mağaza sahibi Faruk Sarıboğa, Mağazalarında mobilya ve uyku grubunu bir arada sunarak farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini söyledi.

Sarıboğa, müşterilere kaliteli ve ulaşılabilir tasarımı her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği sunduklarını dile getirdi.

Sarıboğa, “Divanev mağazalarında, her zevke uygun ürün çeşitliliği ile tasarım ve foksiyonelliğin, modern ve klasiğin dengesinde özgün, yenilikçi tasarımlarla eb dekorasyonu alanında ihtiyaca uygun çözümlere ulaşmak mümkün. Üstelik Divanev Mağazaları, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesini ve tasarım gücünü yansıtıyor.” dedi.