Dilek Çam öğretmenlerin öğretmenler günü’nü kutladı

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerle kahvaltı programında bir araya geldi. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam, Kızıltepe Belediyesi kadın merkezlerinde görev yapan öğreticiler ile Kızıltepe Kaymakamlığına bağlı Aile Destek Merkezi’nde (ADEM) görev yapan öğreticilerin öğretmenler gününü kutladı. Öğretmenler ile kahvaltı […]

Dilek Çam öğretmenlerin öğretmenler günü’nü kutladı
Dilek Çam öğretmenlerin öğretmenler günü’nü kutladı
Selman Güneş
  • 25 Kasım 2021 10:54

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam, Kızıltepe Belediyesi kadın merkezlerinde görev yapan öğreticiler ile Kızıltepe Kaymakamlığına bağlı Aile Destek Merkezi’nde (ADEM) görev yapan öğreticilerin öğretmenler gününü kutladı. Öğretmenler ile kahvaltı programında buluşan Çam, kendilerine gül ve teşekkür belgesi takdim etti.

Geleceğimizi büyük bir özveriyle inşa eden öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum diyen Çam: “Öğretmenlerimiz bir neslin yetişmesinde büyük rol oynuyor. Çocuklarımıza iyi ve başarılı bir insan olma yolunda gerekli olan her değeri öğreten değerli öğretmenlerimizin üstlendikleri sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirdiğine yürekten inanıyorum. Yetişen her yeni nesil öğretmenlerin öğrettiği değerler doğrultusunda başarıya koşacaktır” dedi.