DEVA Partisi Midyat İlçe Başkanlığına Azam Alpar atandı

Demokrasi ve Atılım Partisi ( DEVA Partisi) Mardin İl Başkanlığı tarafından Midyat İlçe Başkanlığına yeni bir isim atandı. Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan ve yönetimi tarafından yapılan görüşmeler sonucunda DEVA Partisi Midyat İlçe Başkanlığına Azam Alpar atandı. Alpar, yetki belgesini Mardin İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan’ın elinden aldı. İl Başkan Yardımcılarının da hazır […]

DEVA Partisi Midyat İlçe Başkanlığına Azam Alpar atandı
DEVA Partisi Midyat İlçe Başkanlığına Azam Alpar atandı
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Ekim 2022 14:40

Demokrasi ve Atılım Partisi ( DEVA Partisi) Mardin İl Başkanlığı tarafından Midyat İlçe Başkanlığına yeni bir isim atandı. Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan ve yönetimi tarafından yapılan görüşmeler sonucunda DEVA Partisi Midyat İlçe Başkanlığına Azam Alpar atandı. Alpar, yetki belgesini Mardin İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan’ın elinden aldı.

İl Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu yetki belgesi teslimi sonrasında bir açıklama yapan Alpar , kendisine duyulan güven nedeniyle teşekkür ederek, “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan ve İl Başkanımız Sayın Av. Mesut Aydoğan başta olmak üzere süreçte emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ülkemiz de yaşanan sıkıntılardan kurtulmak adına ben ve ekibim hız kesmeden çalışacağız. Midyat’a partimizi hak ettiği noktaya taşımak için ekip arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katacağız” diye konuştu.